Menu

Minder drinken in 5 stappen (herz.)

Minder drinken in 5 stappen (herz.)

Auteur:
Lex Lemmers Ninette van Hasselt Peter Greeven

€ 24.50
Reserveer nu

Voor veel mensen staat alcohol voor gezelligheid, feesten en ontspanning. Er lijkt altijd wel een reden om te drinken: een wijntje bij het eten, een drankje met vrienden, of een borrel om beter te slapen. Maar onschuldig is alcohol niet. En je hoeft geen alcoholist te zijn om ongemerkt meer te drinken dan goed voor je is. Met het hulpboek Minder drinken in 5 stappen krijg je grip op je alcoholgebruik.

Deze herziene editie van het hulpboek Minder drinken (2006) is gebaseerd op de nieuwste wetenschappelijke inzichten. De afgelopen 20 jaar is er meer ruimte gekomen voor alcoholvrije dranken en een alcoholvrij leven. Toch blijft drinken diep verweven in onze cultuur. In dit boek vind je de meest actuele informatie en praktische stappen die écht helpen.

Dr. Lex Lemmers is sociaal psycholoog en senior adviseur lokaal beleid bij het programma Alcohol van het Trimbos-instituut.
Ninette van Hasselt is hoofd van het Expertisecentrum Alcohol en het team Alcohol & Drugspreventie bij het Trimbos-instituut.
Dr. Peter Greeven is directeur behandelzaken en klinisch psycholoog bij Novadic-Kentron.

Uitvoering
Paperback

ISBN: 9789024468614
Pagina's: 208 pagina's
Publicatiedatum: 2025-10-13

Niet op voorraad
Gratis verzending vanaf €19,95

Op werkdagen voor 21.00 besteld, volgende werkdag in huis (NL)

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books

Onze veilige betaalmethoden: