Menu

Verslaafd aan Oneindigheid

Geschiedenis van het gevaarlijkste idee ooit

Verslaafd aan Oneindigheid

Geschiedenis van het gevaarlijkste idee ooit

Auteur:
Jaap Godrie Walter Breukers

€ 13.99
Direct bestellen

We leven in een vreemde tijd. Tot voor kort leek er nog geen vuiltje aan de lucht. Het was de beste tijd ooit. Nooit eerder was de mens zo veilig, zo rijk en zo gezond. Maar de afgelopen jaren is de sfeer razendsnel omgeslagen. Tegenwoordig haasten we ons van crisis naar crisis en vrezen we het allerergste. Hoe heeft het zover kunnen komen? Waar is het misgegaan? Breukers en Godrie laten zien dat onze problemen ver teruggaan en voortkomen uit een almaar groeiende verslaving aan één idee: Oneindigheid. Nu is de tijd om af te kicken.

Op een totaal eigenzinnige manier laten de auteurs Oneindigheid zelf aan het woord. Het resultaat is een versmelting van non-fictie en fictie, van filosofie, geschiedenis en kunst, vol met humor en provocatie.

Verslaafd aan oneindigheid – Geschiedenis van het gevaarlijkste idee ooit, van Walter Breukers en Jaap Godrie, past in die traditie van Erasmus en De Jonge, bij wie de spot groter wordt naarmate hun zaak serieuzer is’. – Het Financieele Dagblad

Uitvoering
Ebook

ISBN: 9789025908102
Pagina's: 280 pagina's
Publicatiedatum: 2021-05-04

Op voorraad
Gratis verzending vanaf €19,95

Op werkdagen voor 21.00 besteld, volgende werkdag in huis (NL)

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books

Onze veilige betaalmethoden: