Menu

Filosoferen in de tuin

€ 10.99

Filosoferen in de tuin

€ 10.99
Damon Young | Nederlands | 163 pagina's
Ebook € 10.99
Gratis verzending
Direct verkrijgbaar via Boekenwereld.com
  • Gratis verzending vanaf € 19,95
  • Voor 22:00 besteld, morgen in huis
  • 14 dagen bedenktijd

Boekenwereld.com is de onlineboekwinkel van Theologie.nl

Met ‘Filosoferen in de tuin’ geeft publieksfilosoof Damon Young op een originele wijze een introductie in de filosofie. Met behulp van anekdotes, citaten en beschouwingen over de ‘groene’ belevingswereld van filosofen als Sartre, Socrates en Jane Austen brengt hij hun wereldbeeld tot leven.

Filosoferen in de tuin
Als je weet hoe een filosoof over zijn tuin, park of plant denkt, begrijp je wat zijn wereldbeeld is. Dat geldt voor de rozentuin van Jane Austen, de bonsai in de kamer van Marcel Proust en de kastanje van Jean-Paul Sartre.

Jean-Paul Sartre walgde van de kastanjeboom in het park van Le Harve. De boom roept afkeer op, omdat hij geen bestaansreden heeft. Ook ons bestaan heeft geen zin, vindt Sartre. Maar in tegenstelling tot bijvoorbeeld bomen of dieren zijn wij mensen wél in staat zelf betekenis aan ons leven te geven.

Damon Young is een Australische schrijver van fictie en non-fictie en mede-oprichter van de ‘School of Life’ in Melbourne.

Uitvoering:
Ebook
ISBN:
9789025903862
NUR:
730 - Filosofie algemeen
Uitgever:
VBK Media
Imprint:
Have, Ten
Pagina's:
163 pagina's
Publicatiedatum:
2014-02-26
Voorraad:
Op voorraad