Menu

None

Christelijke boeken top 10 van het Nederlands Dagblad – April

g

Het Nederlands Dagblad stelt elke maand een top 10 samen met hierin de best verkochte boeken van het moment. Deze lijst wordt samengesteld op basis van de verkoopgegevens van christelijke boekhandels. Wij vonden de lijst erg interessant en besloten deze te delen:

  1. Samen luisteren in de stilte – Diverse auteurs
  2. Godvergeten – Tim Iersel
  3. Dicht bij Jezus – Sarah Young
  4. De weg naar Golgotha – W. & A. Kloosterman
  5. Geliefd en gedoopt – C. Oranje & M. ten Berge
  6. Waarom doe ik dit in vredesnaam? – Gert-Jan Segers
  7. Ik ben altijd bij je – Sarah Young
  8. Ik zal er zijn – Lifeprints
  9. Het vergeten evangelie – R. Sonneveld
  10. Energie van de Geest – Philip Troost

Boeken die zijn verschenen bij KokBoekencentrum:

[table id=16 /]

Wellicht ook interessant

None

Symposium Genezing na gebed: naar een evenwichtige visie en praktijk?

Huisarts Dick Kruijthoff deed aan de Vrije Universiteit jaren onderzoek naar genezing na gebed. De bevindingen van Kruijthoff en een medisch beoordelingsteam zijn bijzonder: in sommige gevallen traden medisch opmerkelijke genezingen op. Bovendien waren de uitkomsten niet alleen op medisch terrein bijzonder, maar ook de effecten op de persoonlijkheid bleken verrassend. Dick Kruijthoff pleit ervoor om op een fundamenteel andere manier naar dit onderwerp te kijken en om ruimte te laten voor verwondering, juist in onze rationele westerse cultuur.

rode kruis
rode kruis
None

Moet ik kiezen voor bestaanszekerheid?

Piekeren over werk, relaties of de zin van het leven – we doen het allemaal. Soms blijf je in rondjes draaien, maar dat hoef je niet langer alleen te doen. Onze zingevingsexpert Mathieu van Kooten draait vanuit het klooster Nieuw Sion een rondje met je mee. Maandelijks beantwoordt hij de ‘grote vragen’ van lezers. Dit keer de vraag: ‘Moet ik kiezen voor een studie die bestaanszekerheid biedt, maar waar ik niet heel enthousiast over ben, of juist een die mij zinvol en verrijkend lijkt maar met minder perspectief?’

Bos
Bos
None

Wanneer de leer een last wordt

Mensen kunnen stress ervaren door de dingen die ze zijn gaan geloven over God, gehoorzaamheid en schuld en over wat veilig en gevaarlijk is. Deze stress kan invloed hebben op relaties, werk, identiteit en gezondheid. Inge Bosscha noemt dit ‘geloofsstress’ en wijdt er een drietal artikelen aan. In het vorige artikel schreef ze over belemmerende geloofsovertuigingen. In dit slotartikel neemt ze het geloof zelf onder de loep. Wat doe je als de leer ervaren wordt als een last?

Nieuwe boeken