Menu

Oefenen in leven

het Latifagebed als gids

€ 8.99

Oefenen in leven

het Latifagebed als gids

€ 8.99
Jan van Deenen | Petra den Dulk | Nederlands | 96 pagina's
Ebook € 8.99
Gratis verzending
Direct verkrijgbaar via Boekenwereld.com
  • Gratis verzending vanaf € 19,95
  • Voor 22:00 besteld, morgen in huis
  • 14 dagen bedenktijd

Boekenwereld.com is de onlineboekwinkel van Theologie.nl

Veel mensen willen wel iets met spiritualiteit, maar weten niet hoe ze het handen en voeten moeten geven. Ze zoeken naar een meditatievorm of een inspirerend gebed op hun levensweg. Om niet te verdwalen heb je een gids nodig.

Het Latifagebed, afkomstig uit het soefisme, is zon gids. Het is een vorm van meditatie waarbij je enkele woorden uitspreekt, bewust ademhaalt en met je handen enkele plaatsen op je lichaam aanraakt. Het helpt om contact te maken met wat je ten diepste beweegt. Een wonderlijk rijk gebed dat ingaat op je bestaan, verlangen, overgave en liefde.
Dit praktische boek met oefeningen, reflecties, toepassingen vanuit spirituele teksten, gedichten en ervaringen uit het leven van alledag is zowel individueel als in een groep te gebruiken. Het is ontstaan vanuit jaren ervaring in cursussen en retraites.

Uitvoering:
Ebook
ISBN:
9789025970376
Pagina's:
96 pagina's
Publicatiedatum:
2009-10-31
Voorraad:
Op voorraad