Menu

None

Men heeft voortdurend met dilemma's te maken

Als mantelzorger kunt u tegen allerlei dilemma’s aanlopen. Hoe lost u die op? Anne Margriet Pot schreef haar boek Zorgen van een mantelzorger over dilemma’s die een mantelzorger kan hebben. In dit filmpje vertelt ze over haar boek, over wat voor dilemma’s men als mantelzorger kan tegenkomen en waarom ze het boek schreef.


Dit is een bijdrage n.a.v. Zorgen van een mantelzorger

Zorgen van een mantelzorger Anne Margriet Pot

Zorgen van een mantelzorger van Anne Margriet Pot is een persoonlijk en deskundig boek over de dagelijkse dilemmaโ€™s waarmee een mantelzorger te maken krijgt. De auteur geldt wereldwijd als een deskundige op het gebied van langdurige zorg en dementie. Toen haar eigen moeder dementie kreeg en haar vader een ernstig herseninfarct, werd zij op een nog heel andere manier geconfronteerd met mantelzorg en ziekte. Anne Margriet Pot neemt de lezer mee op haar zoektocht om โ€˜het goedeโ€™ te doen. De bespreking van elk dilemma is gekoppeld aan een actueel thema in de ouderenzorg.


“Waarom ik dit boekje schreef”

Lees ook de 9 meditaties voor zorgverleners uit het boek Bijna-elke-dagboek voor zorgverleners.

Meer actuele boeken voor zorgverleners:

Zorgen van een mantelzorger Anne Margriet Pot
bijna elke dagboek voor zorgverleners Rolf Robbe
met liefde zorgen Marije Vermaas

Wellicht ook interessant

None

Recensie over Luisteren. Klein kompas voor meer verbinding

โ€œLuisteren. Klein kompas voor meer verbindingโ€ van Ben de la Mar, Utrecht 2026ย Met dit handzame boekje van 96 paginaโ€™s biedt Ben de la Mar ons een praktisch kompasย om alle potentie die in een luisterend gesprek opgeslagen ligt, te laten opbloeien. Ditย kompas is de vrucht van een levenslange oefening in luisteren van de kant van de auteurย en is een waar kleinood voor hulpverleners en geestelijke verzorg(st)ers, voor leken enย professionals binnen het vrijwilligerswerk en in counseling en/of pastoraat.ย 

None

Recensie over Wat als we niet alleen zijn? Twintig verhalen over geloof en kosmos

Zo vaak verschijnt er geen boek van een theoloog waarin hij of zij spannende vragen stelt door middel van fictie in plaats van een theoretische uiteenzetting (al dan niet gelardeerd met wat praktijkvoorbeelden). Laat staan dat het om sciencefiction gaat. Alleen al om zijn creatieve invalshoek valt Ruben van Wingerden te prijzen. In Wat als we niet alleen zijn? denkt hij na over wat Christusโ€™ verlossingswerk betekent voor (mogelijke) aliens en allerhande buitenaardse wezens โ€“ of hoe we ze ook noemen.

Nieuwe boeken