Boekpresentatie Nieuw mens worden
Van christelijk geloven knap je op
We weten vaak wat we niet meer geloven, maar wat geloven we dan wel? Theoloog Jan Scheele-Goedhart laat het christendom opnieuw schitteren door te laten zien waar het christelijk geloven om draait. Hij ontvouwt hoe je christen wordt en blijft. Daarnaast laat hij zien dat christelijk geloven bevrijdt uit de draaimolen van het ego en je helpt jouw plek te vinden in Gods grote verhaal. Nieuw mens worden is een helder boek voor zoekers en gemeenteleden die verlangen naar inhoud zonder opsmuk.
Jan Scheele-Goedhart is predikant van de protestantse gemeente te Vijfhuizen. Naast zijn werk is hij bezig met een promotieonderzoek aan de PThU naar de relatie tussen geloof, kerk en werk. Ook schrijft hij voor De Nieuwe Koers.
Over het programma
15.30 uurย ย ย ย ย ย ย ย Inloop
16.00 uurย ย ย ย ย ย ย ย Welkom en overhandiging 1eย exemplaar door Peter Gorter, uitgever bij KokBoekencentrum Uitgevers
16.05 uurย ย ย ย ย ย ย ย Reactie door Jan-Jaap van Peperstraten
16.20 uurย ย ย ย ย ย ย ย Reactie door Dick Wolters
16.35 uurย ย ย ย ย ย ย ย Muzikaal intermezzo
16.45 uurย ย ย ย ย ย ย ย Reactie door Jan Scheele-Goedhart
17.00 uurย ย ย ย ย ย ย ย Afsluiting, borrel & boekentafel
Praktische informatie
Datum: vrijdag 3 oktober 2025
Tijd: 16.00-17.00 uur
Locatie: De Verbondskerk, Vijfhuizerweg 969, 2141CT Vijfhuizen
Aanmelden
Aanmelden kan door een e-mail te sturen naar [email protected] o.v.v. Presentatie Nieuw Mens Worden.
Jan Scheele-Goedhart, Nieuw mens worden. Waar christelijk geloven om draait. Uitgeverij: Utrecht, KokBoekencentrum Uitgevers, 2025. 192 pp. โฌ 21,99. ISBN 9789043543514
