Menu

None

Cadeau voor belijdenis

Koninklijk rijk (Hardcover)

Twee kunstenaars (een bekende taalkunstenaar en een schilder bekend uit EO-Visie) versterken elkaars kunst. Een derde creatieve geest is de uitgever die er een prachtig lees-kijk-zang-mediteer-boek van heeft gemaakt. 24 gelijkenissen uit de Bijbel komen zo – dankzij dit trio – goed uit de verf! Dit is een mooi en geschikt cadeau voor iemand die belijdenis doet! En om binnen handbereik te hebben als je even een pauze hebt op je werk of niet kunt slapen of ziek bent. Het helpt je om te beseffen dat je â€˜koninklijk rijk’ (zie pag. 42 en 98) bent als je Koning Jezus leert kennen en dienen. Jezus, de beste Vis (Ichthus) Die ooit gevangen is!

André F. Troost en Jedi Noordegraaf / Koninklijk rijk. Gelijkenissen over Gods Koninkrijk / als hardback

Wellicht ook interessant

Basis

Leven als rijke westerling in een extreem arm land

Hoe ziet het volgen van Jezus eruit op een plek die je niet goed kent, die je niet goed begrijpt, en die enorm verschilt van de plek waar je vandaan komt? Op die vraag probeert Arjen Zijderveld in deze serie antwoord te geven. In oktober 2025 verhuisde hij samen met zijn vrouw en twee kinderen van 4 en 2 van Nederland naar Malawi, wegens het werk van zijn vrouw. In Malawi komt hij als rijke westerling echter voor allerlei ethische dilemma’s te staan, lezen we in het eerste artikel. Wanneer knijp je een oogje toe?

None

Voetballen voor God en vaderland

Heilig gras, clubiconen, de hand van God – in de voetbalwereld barst het van de religieuze symboliek. Supporters zingen op zondag hun liederen, verlangen vurig naar een overwinning en danken het team na de weelde van drie punten. Bovendien lijkt er op het professionele veld ruimte te zijn voor ‘echte’ religie. We zien voetballers kruisjes slaan, het gras kussen en bezield omhoog wijzen na een doelpunt. In deze serie leggen we voetbal en geloof naast elkaar: wat hebben ze gemeen en wat juist niet? Dit keer is sportjournalist Frank Van de Winkel aan het woord over geloof in het Belgische en Nederlandse nationaal voetbalelftal.

Nieuwe boeken