Koning van de aarde – psalm 47 – live door de Psalmen voor Nu-band
De Psalmen voor Nu-band zingt psalm 47 ‘Koning van de aarde’ live in Houten. Psalm 47 is een van de nummers op het nieuwe album Heilig boven alles.
De Psalmen voor Nu-band zingt psalm 47 ‘Koning van de aarde’ live in Houten. Psalm 47 is een van de nummers op het nieuwe album Heilig boven alles.
In het christelijk geloof draait het leven niet in de eerste plaats om meer doen, maar om dieper geworteld raken in onze identiteit als kinderen van God. In onderstaand fragment uit Proeven en watertanden van Ronald Westerbeek wordt beschreven hoe vertrouwelijke omgang met Vader, Zoon en Geest leidt tot innerlijke vernieuwing en betrokkenheid bij Gods Koninkrijk.
De paus, bisschop van Rome, vervult een unieke rol binnen de Katholieke Kerk als hoofd van alle bisschoppen en eindverantwoordelijke voor het kerkelijk bestuur. Ook als staatshoofd van Vaticaanstad speelt hij een belangrijke rol in de wereldwijde diplomatie. Dit fragment uit Katholiek van Jan Jaap van Peperstraten geeft een beknopt overzicht van het pauselijk gezag, de curie, de kardinalen en het pauskeuzeproces.
Jan Swager schreef een kindermoment voor Hemelvaartsdag bij Handelingen 1; Filippenzen 2:5-11.